Kazuistické supervizní semináře

Vydáno dne 17. 01. 2015 (3843 přečtení)

Pro koho jsou semináře určeny: Kazuistické supervizní semináře jsou primárně určeny psychologům, připravujícím se k atestaci z klinické psychologie - jako povinná součást jejich vzdělávání po celou dobu odborné přípravy. Jsou však otevřeny všem odborníkům, kteří pracují s klinickou populací a mají zájem nalézt tak odpověď na některé svoje diagnostické či terapeutické nejasnosti.

Max. počet míst: Naše pracoviště je pro postgraduální specializační vzdělávání v oboru Klinická psychologie akreditováno a v rámci teoreticko-praktické části vzdělávacího programu disponujeme až 12 místy pro zájemce o kazuistické semináře.


Termíny: Vzhledem k primárnímu účelu probíhají naše semináře podle požadavků specializačního vzdělávacího programu nejméně 10x za semestr, tedy minimálně 1x/14 dní, zpravidla v úterý od 14:30 do 16:00 hod., tj. 2 učební hodiny.


Cena: Účast umožňujeme zdarma.


Podmínky: Každý účastník je povinen rámcově si připravit alespoň jeden diagnostický nebo terepeutický případ k prezentaci (ústně připravit jednoduchý souhrn a formulovat svoje dotazy do supervize).


Potvrzení o účasti: Školencům účast potvrzuje lektor do logbooku po skončení semináře.


Přihlášení na seminář: Hlásit se můžete online pomocí webového formuláře. Doporučujeme den před konáním semináře telefonicky ověřit, zda nedošlo k organizačním změnám semináře (např. posunutí času konání). Před prvním přihlášením věnujte prosím pozornost následujícím řádkům:
  • Při přihlašování vyplňte údaje o sobě prosím pravdivě, slouží pouze nám, a to v případě, že Vás musíme kontaktovat. Ostatní návštěvníci stránek vidí v rezervačním kalendáři jen počet přihlášených (ve formě zlomku: např. 12/5 znamená: "Celkově se může přihlásit 12 lidí, aktuálně je jich přihlášeno 5).
  • Odhlásit se lze jen pomocí odkazu z potvrzujícího e-mailu, který přijde do Vaší schránky po rezervaci na danou akci. Proto tento e-mail nemažte!

Vítáme každého zájemce z řad odborné veřejnosti, který má zájem na svém odborném růstu!


MUDr. PhDr. Luděk Dvořák


Související články:
Akreditace (17.01.2015)
Nabídka případových supervizí (17.01.2015)
Volné místo (17.01.2015)
[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
| Autor: Luděk Dvořák | Informační e-mailVytisknout článek
Created in phpRS - by maxihaf & marty © 2008.