Kontakt

Vydáno dne 18. 01. 2015 (29496 přečtení)

Jak se k nám objednat?


POZOR: Od úterý 6. října 2020 došlo k opakovaným výpadkům v e-mailovém spojení a problémy stále přetrvávají. Problém je na straně poskytovatele (Banan.cz). Pokud jste v této době posílali e-mail, mohlo se stát, že nebyl doručen. Nepříchází-li odpověď, potom se, prosím, obraťte na nás výjimečně prostřednictvím telefonu (tel. číslo 775 990 323) - domluvíme se osobně. Děkuji za pochopení.

MUDr. Luděk Dvořák


Stojíte-li o spolupráci s námi, kontaktujte nás, prosím, výhradně e-mailem.

Do zprávy uveďte:

 1. Jednou, max. dvěma větami, proč o pomoc žádáte (opravdu nemá smysl psát dlouhá pojednání, snažte se, prosím, být struční a výstižní).
 2. Vaše jméno, příjmení a titul
 3. Vaše trvalé bydliště
 4. Platný tel. kontakt na Vás
 5. Případně e-mailovou adresu, je-li jiná, než ze které právě píšete
 6. Čitelně naskenovanou kartičku Vaší zdravotní pojišťovny
 7. Odesílá-li Vás lékař, přiložte i naskenovanou žádanku z obou stran - čitelně, tak, aby bylo vidět razítko lékaře i datum odeslání

Vše odešlete na e-mailovou adresu info(at)psychomost.cz.

Na základě Vaší e-mailové zprávy Vás zavedeme do našeho systému a zapíšeme do pořadníku. O péči je velký zájem, může se stát, že budete čekat déle.

 • Pozor! Z kapacitních důvodů není možné Vás odbavit telefonem, SMS ani osobně. Využívejte pouze e-mail. Z nouze můžete využít klasickou poštu a v obálce zaslat všechny údaje a kopie výše uvedených dokumentů.
 • Přicházíte-li na doporučení OSSZ, potřebujete žádanku k vyšetření vystavenou OSSZ.
 • Péči za přímou úhradu neprovádíme.
 • Odesílá-li Vás někdo ze specialistů, zkontrolujte si, prosím, zda jste nebyli odeslání na psychiatrii nebo do pedagogicko-psychologické poradny či do poradny pro rodinné vztahy. Zbytečně byste čekali na péči, kterou zde neprovádíme.Kde nás najdete?

Najdete nás v budově VÚHU (Výzkumný ústav hnědého uhlí) (nedaleko OD Kaufland, mezi sportovní halou a zimním stadionem). Při vstupu se prosím ohlašte na recepci, kde Vás nasměrují a kde obdržíte kartu k otevírání dveří.

Upřednostňujete-li spíše GPS navigaci, naleznete nás na souřadnicích 50°30'41.236"N 13°38'40.179"E

Spojení MHD: Jakoukoliv tramvají z centra směr Litvínov, nebo od vlakového a autobusového nádraží tramvají č. 2. V obou případech vystoupíte na zastávce "U stadionu". Od zastávky půjdete ještě 50 m směrem k zimnímu stadionu.

Autem: Ideální místo k parkování je před OD Kaufland, kde vždy najdete volné místo. Příjezd z jednotlivých směrů:

 1. od Chomutova nebo Litvínova prvním sjezdem do Mostu, na kruhovém objezdu druhou odbočkou kolem benzínové pumpy Shell cca 500 m rovně až k dalšímu kruhovému objezdu a na něm doprava na třídu Budovatelů podél tramvaje cca 150 m (viz mapka).
 2. od Prahy či Bíliny sjedete až posledním sjezdem do Mostu (nedaleko OBI) a dále budete pokračovat jako při příjezdu od Chomutova.
 3. od Žatce projedete centrem podél tramvajového tělesa a nikde nebudete odbočovat, až dojedete k naší budově umístěné mezi sportovní halou a stadionem.

Můžete si též prohlédnout mapku, kterou jsme pro Vás připravili:

Pokud si nevíte rady, netrefíte k nám či se chcete na cokoliv zeptat nebo si ujasnit, napište e-mail - rádi Vám poradíme!

MUDr. PhDr. Luděk Dvořák


Související články:
Organizace, se kterými spolupracujeme (18.01.2015)
Čím se zabýváme? (18.01.2015)
O nás (18.01.2015)
[Akt. známka: 2,75 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5
| Autor: Luděk Dvořák | Informační e-mailVytisknout článek
Created in phpRS - by maxihaf & marty © 2008.