Počet zobrazených článků: 6 (z celkem 6 nalezených)

Kontakt

Vydáno dne 18. 01. 2015 (19153 přečtení)

Jak se k nám objednat?

V současné době nemůžeme pro velký zájem bezprostředně uspokojit poptávku po péči u nás. Tomu odpovídá i poměrně dlouhá čekací lhůta. Je-li Váš problém akutní, vyhledejte pomoc na jiném pracovišti klinické psychologie, případně psychiatrie.

Stojíte-li i přesto o spolupráci s námi, kontaktujte nás, prosím, výhradně e-mailem na adrese info(at)psychomost.cz.

Do zprávy, prosím, uveďte:

  1. Jednou, max. dvěma větami, proč o pomoc žádáte (opravdu nemá smysl psát dlouhá pojednání, snažte se, prosím, být struční a výstižní).
  2. Vaše jméno, příjmení a titul
  3. Vaše trvalé bydliště
  4. Platný tel. kontakt na Vás (a případně e-mailovou adresu, je-li jiná, než ze které právě píšete)
  5. Naskenovanou kartičku Vaší zdravotní pojišťovny
  6. Odesílá-li Vás lékař, přiložte i naskenovanou žádanku.

Na základě Vaší e-mailové zprávy Vás zavedeme do našeho systému a zařadíme na tzv. "čekací listinu" zájemců o terapii či vyšetření. Následně po uvolnění kapacity se Vám ozveme s nabídkou termínu.

Z nouze můžete samozřejmě využít klasickou poštu a v obálce zaslat všechny požadované dokumenty a údaje - viz výše.

Pozor! Z kapacitních důvodů není možné Vás odbavit telefonem ani osobně, na přechodnou dobu je e-mail jediným způsobem komunikace.

| Autor: Luděk Dvořák | Informační e-mailVytisknout článek

Organizace, se kterými spolupracujeme

Vydáno dne 18. 01. 2015 (4144 přečtení)

Organizace, které využívají našich služeb a nebo se kterými spolupracujeme jako partneři:

| Autor: Luděk Dvořák | Informační e-mailVytisknout článek

Čím se zabýváme?

Vydáno dne 18. 01. 2015 (6532 přečtení)

Nabízíme komplexní služby péče o duševní zdraví. Prevenci, osobnostní rozvoj, diagnostiku, léčbu, poradenství, doléčování a rehabilitaci.

| Autor: Luděk Dvořák | Informační e-mailVytisknout článek

Kdo jsme a s kým se tu setkáte

Vydáno dne 18. 01. 2015 (10159 přečtení)

O naší ambulanci

Složením dvou slov vznikl název našeho zařízení pro potřeby tohoto webu - totiž PsychoMost. Název se dá vykládat dvěma způsoby: jednak jako centrum psychologické péče (zejména) v oblasti klinické psychologie v severočeském městě Most, kde sídlíme. Současně jde o jakousi metaforu - pomáháme svým klientům či pacientům obnovit kvalitní "most", po kterém budou moci bez obav znovu kráčet při svojí pouti za ostatními lidmi.

Jsme centrem klinické a dopravní psychologie. Samotné studium psychologie nestačí k práci ani ve zdravotnictví, ani v dopravní psychologii. Kliničtí psychologové proto po absolvování vysoké školy procházejí nejméně pětiletou přípravou zakončenou atestací (obdobně jako lékaři) a dalšími specializovanými zkouškami a výcviky. Bez nich by ani nezískali smlouvu se zdravotními pojišťovnami. U nás se setkáte pouze s psychology s atestací nebo s psychology, které na našem pracovišti k atestaci odborně připravujeme. Rovněž dopravní psychologie předpokládá další specializační studium.

| Autor: Luděk Dvořák | Informační e-mailVytisknout článek

Akreditace

Vydáno dne 17. 01. 2015 (4215 přečtení)

Naše pracoviště je akreditováno Ministerstvem dopravy pro dopravně psychologická vyšetření a Ministerstvem zdravotnictví pro postgraduální specializační vzdělávání v oboru Klinická psychologie, a to k teoreticko praktické i praktické části.

| Autor: Luděk Dvořák | Informační e-mailVytisknout článek

Volné místo

Vydáno dne 17. 01. 2015 (6873 přečtení)
PSYCHOMOST s. r. o., oblastní centrum klinické a dopravní psychologie v Mostě vyhlašuje výběrové řízení na pozici klinického psychologa, úvazek 1.0. Vhodné i pro absolventy jako školící místo v předatestační přípravě pro obor klinická psychologie.
| Autor: Luděk Dvořák | Informační e-mailVytisknout článek

Created in phpRS - by maxihaf & marty © 2008.