Kontakt

Autor: Luděk Dvořák <(at)>, Téma: , Vydáno dne: 18. 01. 2015

Jak se k nám objednat?

V současné době nemůžeme pro velký zájem bezprostředně uspokojit poptávku po péči u nás. Tomu odpovídá i poměrně dlouhá čekací lhůta. Je-li Váš problém akutní, vyhledejte pomoc na jiném pracovišti klinické psychologie, případně psychiatrie.

Stojíte-li i přesto o spolupráci s námi, kontaktujte nás, prosím, výhradně e-mailem na adrese info(at)psychomost.cz.

Do zprávy, prosím, uveďte:

  1. Jednou, max. dvěma větami, proč o pomoc žádáte (opravdu nemá smysl psát dlouhá pojednání, snažte se, prosím, být struční a výstižní).
  2. Vaše jméno, příjmení a titul
  3. Vaše trvalé bydliště
  4. Platný tel. kontakt na Vás (a případně e-mailovou adresu, je-li jiná, než ze které právě píšete)
  5. Naskenovanou kartičku Vaší zdravotní pojišťovny
  6. Odesílá-li Vás lékař, přiložte i naskenovanou žádanku.

Na základě Vaší e-mailové zprávy Vás zavedeme do našeho systému a zařadíme na tzv. "čekací listinu" zájemců o terapii či vyšetření. Následně po uvolnění kapacity se Vám ozveme s nabídkou termínu.

Z nouze můžete samozřejmě využít klasickou poštu a v obálce zaslat všechny požadované dokumenty a údaje - viz výše.

Pozor! Z kapacitních důvodů není možné Vás odbavit telefonem ani osobně, na přechodnou dobu je e-mail jediným způsobem komunikace.

Kde nás najdete?

Najdete nás v budově VÚHU (Výzkumný ústav hnědého uhlí) (nedaleko OD Kaufland, mezi sportovní halou a zimním stadionem). Při vstupu se prosím ohlašte na recepci, kde Vás nasměrují a kde obdržíte kartu k otevírání dveří.

Upřednostňujete-li spíše GPS navigaci, naleznete nás na souřadnicích 50°30'41.236"N 13°38'40.179"E

Spojení MHD: Jakoukoliv tramvají z centra směr Litvínov, nebo od vlakového a autobusového nádraží tramvají č. 2. V obou případech vystoupíte na zastávce "U stadionu". Od zastávky půjdete ještě 50 m směrem k zimnímu stadionu.

Autem: Ideální místo k parkování je před OD Kaufland, kde vždy najdete volné místo. Příjezd z jednotlivých směrů:

  1. od Chomutova nebo Litvínova prvním sjezdem do Mostu, na kruhovém objezdu druhou odbočkou kolem benzínové pumpy Shell cca 500 m rovně až k dalšímu kruhovému objezdu a na něm doprava na třídu Budovatelů podél tramvaje cca 150 m (viz mapka).
  2. od Prahy či Bíliny sjedete až posledním sjezdem do Mostu (nedaleko OBI) a dále budete pokračovat jako při příjezdu od Chomutova.
  3. od Žatce projedete centrem podél tramvajového tělesa a nikde nebudete odbočovat, až dojedete k naší budově umístěné mezi sportovní halou a stadionem.

Můžete si též prohlédnout mapku, kterou jsme pro Vás připravili:

Pokud si nevíte rady, netrefíte k nám či se chcete na cokoliv zeptat nebo si ujasnit, napište e-mail - rádi Vám poradíme!

MUDr. PhDr. Luděk Dvořák