Přihlašování


Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!

Vyhledat text


Online jsou

Poslední příspěvky

27.04. psychoterapie obecně
Ahoj, když máš pocit, že bys to potřebovala tak tam zajdi. Není za co se styd ... »

31.10. psychoterapie obecně
Dobrý den,
rozhodně doporučuji nenechat "věci uležet", ale ... »


31.10. psychoterapie obecně
Dobry den,
Poslední tři měsíce mě trápí úzkost a deprese. Celý den můž ... »


15.10. psychoterapie obecně
Dobrý den,

díky za zajímavý příspěvek do diskuze. Při psychot ... »


15.10. psychoterapie obecně
Dobrý den:-) chodím už nějakou dobu na terapii a jsem velmi spokojená, ale st ... »

16.05. Autogenní trénink
Musím jen a jen souhlasit. Autogenní trénink pro mě znamenal vždy skvělé odpo ... »

12.05. Autogenní trénink
Autogenni trenink vsem 100% doporucuju :) Pomohl mi k vetsimu klidu, lepe usi ... »

05.10. Je lékařka povinna m ...
Dobrý den i Vám,
přestože jsme za doporučení specialisty nebo praktic ... »


05.10. Je lékařka povinna m ...
Dobrý den, mám dotaz - před pár dny jsem byla za svou obvodní lékařkou s tím, ... »

anketa

Vyhledal byste pomoc psychologa?


Celkem hlasovalo: 7698

Diskutovna

Toto místo je určeno pro vzájemnou výměnu zkušeností mezi nejširší veřejností. Nejde o "poradnu po internetu", naopak: na jakýkoliv dotaz může odpovědět či přidat svůj názor kdokoliv, kdo k němu má co říci! Na všechny dotazy tedy odpovídat nebudeme. Nicméně občas se do diskuze zapojíme také.

Registrovaný čtenář může pokládat jakékoliv dotazy na téma psychologie a psychiatrie, pokud dodrží pravidla slušné diskuze.

MUDr. PhDr. Luděk Dvořák

Přehled kategorií
 - Léčba (psychoterapie)
  - Autogenní trénink

 

AutorPříspěvky
L. Dvořák
38 příspěvků 

Vloženo 07.10.2014 19:19:15  

Otevřené diskuzní téma pro účastníky a absolventy nácviku relaxační metody - autogenního tréninku. Téma je otevřené průběžně pro všechny skupiny - minulé i současné, též pro pro zájemce, kteří se teprve pro nácvik rozhodují. Bližší informace o nácviku - viz MENU - sekce "Kurzy relaxace".
Opraveno 07.10.2014 19:27:08
Tomm
2 příspěvky 

Vloženo 14.12.2014 23:02:14  

Dobry den, rad bych timto vyzval absolventy autogenniho treninku, abychom si predavali touto formou zkusenosti, tipy a rady, nebo si jen sdelili jak se mame :-)
123
1 příspěvek 

Vloženo 17.12.2014 18:59:32  

Ahoj všem. Cca před půl rokem jsem byl poprvé v Mostě a převládala ve mě velká beznaděj. Po půl roce a autogenním tréninku u mě začala převládat radost o schopnost uvolnit se. Všem, kteří na tom mají podíl děkuji.Autogenní trénink provádím denně a mám s tím jen dobré zkušenosti. Chci se cítit lépe a lépe a po této zkušenosti vím, že to jde správným směrem. Přeju všem, aby se jim to také dařilo - funguje to.
Tomm
2 příspěvky 

Vloženo 27.12.2014 12:51:44  

Mam stejne pozitivni zkusenost, jen se ted trapim s motivacni vetou, oblasti, ktere chci zkepsit je moc a musim si vybrat jen jednu :-) ale verim, ze cas mi ukaze.
321
1 příspěvek 

Vloženo 21.05.2015 21:20:02  

Dobrý večer všem. Úspěšně pokračuji v nácviku autogenního tréninku. Mám z toho velmi dobrý pocit a pomáhá mi to v běžném životě. Cítím se lépe a lépe zvládám i náročnější situace. Asi nejvíc mi zatím dalo zabrat "studené čelo", ale pomáhám si francovkou a je to fajn. Pozitivní "formulku" také používám a
trénuji denně. Pokud někdo máte problém s nějakou částí autogenního tréninku,tak doporučuji trpělivost a ono se to poddá. Těším se na další setkání.

Clariss
1 příspěvek 

Vloženo 12.05.2016 21:33:05  

Autogenni trenink vsem 100% doporucuju :) Pomohl mi k vetsimu klidu, lepe usinat, lepe ovladat svuj strach a tolik neresit svoje problemy. Vzdycky jsem se na nacvik tesila a je mi lito, ze dneskem skoncil. :( Navic, jako bonus, muze clovek probrat svoje pocity s lidmi, kteri maji stejnou nebo podobnou zkusenost jako vy. Moc dekuju pani lektorce Mise, ze nas skvele provedla treninkem a mne osobne pomohla zjistit, ze kdyz clovek chce a veri tomu, tak to fakt funguje :)
Janca
1 příspěvek 

Vloženo 16.05.2016 19:44:02  

Musím jen a jen souhlasit. Autogenní trénink pro mě znamenal vždy skvělé odpoledne. K paní Míše jsem docházela necelý rok a každá návštěva mi postupně přinášela pohodu, uvolnění, vrátila mi sebedůvěru a radost z každého dne. Děkuji moc všem za pomoc v mém nelehkém životním období, za ochotu a vždy příjemné jednání. Přeji jen samé spokojené klienty.
AutorPříspěvky
Created in phpRS - by maxihaf & marty © 2008.